TR Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Müşteri Görüşleri

Kurumsal
Butik Gayrimenkul Danışmanlık Butik Gayrimenkul Danışmanlık Butik Gayrimenkul Danışmanlık Butik Gayrimenkul Danışmanlık Butik Gayrimenkul Danışmanlık Butik Gayrimenkul Danışmanlık Butik Gayrimenkul Danışmanlık Butik Gayrimenkul Danışmanlık

Satmak istediğimiz dairemizin bilgilerini Esra Hanım ile paylaştık, başka bir şehirde yaşadığımız için piyasa fiyatları konusunda bilgi sahibi değildik. Esra Hanım’ın bize sunduğu profesyonel fiyat analizleri ve deneyimi ile evimizi en kısa sürede ve de piyasa şartlarındaki fiyatı ile satışını gerçekleştirdik.
Tüm süreçlerde yanımızda olması ve deneyimi ile sorunsuzca tüm işlerimizi tamamladık. Kendisine güler yüzlü, samimi ve güvenilir sunduğu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Murat Bayrak

Murat Bayrak

Kamu

Hem alıcı hem satıcıya güven veren , her türlü problemi çözme konusunda oldukça deneyimli olduğu her halinden belli olan bir gayrimenkul uzmanı kendisi . Güven içinde bir alışveriş yaptık ve çok memnun kaldık . Bundan sonraki gayrimenkul alım satım işlerinde düşünmeden başvuracağım bir uzman . Teşekkür ediyorum kendisine .

Üzeyir Bayık

Üzeyir Bayık

Hava Trafik Kontrolörü

Butik Gayrimenkul Esra Hanım ile daha önce bir kaç işlemimiz oldu. Kendisi mesleki deneyime sahip, piyasaya ve sektöre hakim, özellikle nitelikli ve kurumsal konularda uzmanlaşmış bir gayrimenkul danışmanı. Sorunlara pratik çözümler üretebilmesi ve sonuç odaklı olması her zaman işlemlerim hızlı ve sorunsuz tamamlanmasını sağlamıştır. Kendisine teşekkür ederim.

Fevzi Gül

Fevzi Gül

Bankacı

Tavsiye üzerine Esra hanım la çalışmaya başladık portföyümüz ile ilgili çalışmalarından ve süreci iyi yönetmesinden dolayı memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

Gökhan Aktaş

Gökhan Aktaş

Kamu

Butik Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı firma sahibi Esra Hanım’ın sıcak kanlı yaklaşımı ve sunmuş olduğu doğru analizleri ile yatırımcımızın ilk tercihi olmuş olup projemizde yatırım arazisi problemini çözdüğü için kendisine çok teşekkür ederiz.
Sonraki yatırımlarda tekrar görüşmek üzere.
Başarılar.

Deniz Kalkan

Deniz Kalkan

AB Proje Danışmanı

Konutumuzun satışı için Esra hanımla görüşüp anlaştık, satış süreçlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönettiğinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Aldığımız hizmetten memnun kaldığımız için bir sonraki portföyümüz de de kendisi ile çalışmaya karar verdik.

Yusuf Aktaş

Yusuf Aktaş

Kamu

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları